| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5–2 м, але у сприятливих умовах може виростати до 3 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Морозостійкість: | - 26 °C |
| Колір квітки: | Кремово-білий з темно-бордовим, іноді з жовтуватими вкрапленнями |
| Розмір квітки: | 7 см |
| Форма листя: | Овальне |
| Період цвітіння: | Травень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Аромат нагадує суміш прянощів і фруктів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5–2 м, але у сприятливих умовах може виростати до 3 м |
| Колір квітки: | Кремово-білий з темно-бордовим, іноді з жовтуватими вкрапленнями |
| Розмір квітки: | 7 см |
| Період цвітіння: | Травень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

