| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,8-1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,6-1,2 м |
| Стебло: | Пряме, міцне |
| Морозостійкість: | - 18 °C |
| Колір квітки: | Кремово-білий, іноді з легким теплим відтінком |
| Розмір квітки: | 5-8 см |
| Форма листя: | Еліптичне, щільне |
| Період цвітіння: | Квітень-травень, можливе повторне цвітіння влітку в теплих регіонах |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Дуже сильний, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,8-1,5 м |
| Колір квітки: | Кремово-білий, іноді з легким теплим відтінком |
| Розмір квітки: | 5-8 см |
| Період цвітіння: | Квітень-травень, можливе повторне цвітіння влітку в теплих регіонах |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

