| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20-30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 30-40 см може бути і більше |
| Стебло: | Трав’янисте, гнучке, міцне, товсте |
| Колір квітки: | Глибоко-фіолетовий |
| Розмір квітки: | 7-9 см |
| Період цвітіння: | Квітень-травень і до заморозків |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Ніжний, солодкуватий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20-30 см |
| Колір квітки: | Глибоко-фіолетовий |
| Розмір квітки: | 7-9 см |
| Період цвітіння: | Квітень-травень і до заморозків |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

