| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10-15 см, з квітоносами до 30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Стебло: | Тонке, сланке, сильно розгалужене |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Колір квітки: | Рожево-лавандовий |
| Розмір квітки: | Дрібні |
| Форма листя: | Овальне |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Сильний, лимонний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10-15 см, з квітоносами до 30 см |
| Колір квітки: | Рожево-лавандовий |
| Розмір квітки: | Дрібні |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

