| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Ширина дорослої рослини: | 40-50 см |
| Морозостійкість: | -28 °C |
| Колір квітки: | Насичено-жовтий |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Легкий, приємний, не різкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Колір квітки: | Насичено-жовтий |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

