| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Світло-рожевий з яскраво-рожевою облямівкою та декоративним червонуватим візерунком усередині |
| Розмір квітки: | 5-7 см |
| Форма листя: | Видовжено-еліптичне |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Майже відсутній |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір квітки: | Світло-рожевий з яскраво-рожевою облямівкою та декоративним червонуватим візерунком усередині |
| Розмір квітки: | 5-7 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

