Описание сорта
| Категория: | Цибулини Гладіолусів |
| Форма рослини: | Куст |
| Грунт: | Нейтральный |
| Место посадки: | Солнце |
| Интервал посадки: | 15 см |
| Высота взрослого растения: | 100-120 см |
| Ширина взрослого растения: | 15-25 см |
| Стебель: | Прямостояче |
| Цвет листвы: | Зелений |
| Морозостойкость: | Необхідно викопувати цибулини на зиму та зберігати у сухому прохолодному місці °C |
| Укрытие на зиму: | Желательно постоянно |
| Цвет цветка: | Рожевий (з можливими світлими або хвилястими візерунками) |
| Размер цветка: | 10-14 см |
| Особенности: | Гофровані, хвилясті пелюстки; ефектний екзотичний вигляд; добре підходить для букетів |
| Форма листьев: | Мечоподібна |
| Период цветения: | Липень – вересень |
| Количество цветов: | Одно цветение |
Описание
Декоративний сорт гладіолуса з екзотичними, хвилястими пелюстками. Квіти мають яскраве рожеве забарвлення з можливими світлішими або контрастними відтінками, що надає рослині «папугового» вигляду. Ідеально підходить для клумб та зрізу.
Купити цибулини Гладіолус Pink Parrot, Пінк Паррот у нашому розсаднику "Київ Сад" за доступними цінами. Також Ви можете купити цибулини тюльпанів у розсаднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.

