Опис сорту
| Категорія: | Цибулини Гладіолусів |
| Форма рослини: | Кущ |
| Грунт: | Нейтральний |
| Місце посадки: | Сонце |
| Інтервал посадки: | 15 см |
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 15-25 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Колір листя: | Зелений |
| Морозостійкість: | Необхідно викопувати цибулини на зиму та зберігати у сухому прохолодному місці °C |
| Укриття на зиму: | Бажано постійно |
| Колір квітки: | Рожевий (з можливими світлими або хвилястими візерунками) |
| Розмір квітки: | 10-14 см |
| Особливості: | Гофровані, хвилясті пелюстки; ефектний екзотичний вигляд; добре підходить для букетів |
| Форма листя: | Мечоподібна |
| Період цвітіння: | Липень – вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
Опис
Декоративний сорт гладіолуса з екзотичними, хвилястими пелюстками. Квіти мають яскраве рожеве забарвлення з можливими світлішими або контрастними відтінками, що надає рослині «папугового» вигляду. Ідеально підходить для клумб та зрізу.
Купити цибулини Гладіолус Pink Parrot, Пінк Паррот у нашому розсаднику "Київ Сад" за доступними цінами. Також Ви можете купити цибулини тюльпанів у розсаднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.

