| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-70 см |
| Ширина дорослої рослини: | До 1 м |
| Наявність колючок: | Наявні |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Колір квітки: | Жовтий |
| Особливості: | Плоди декоративні |
| Період цвітіння: | Наприкінці травня – на початку червня |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-70 см |
| Колір квітки: | Жовтий |
| Період цвітіння: | Наприкінці травня – на початку червня |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

