| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40-60 см |
| Ширина дорослої рослини: | До 40 см |
| Стебло: | Тонке, жорстке, прямостояче або злегка вигнуте |
| Морозостійкість: | -18 бажано легке укриття (мульча, лапник або сухе листя) °C |
| Колір квітки: | Непомітний, світло-коричневий або кремовий |
| Розмір квітки: | Дуже дрібні (кілька міліметрів), зібрані в колоски |
| Особливості: | Зберігає колір більшу частину року |
| Форма листя: | Вузьке, лінійне, жорстке, дугоподібно вигнуте (нагадує «фонтан») |
| Період цвітіння: | Червень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40-60 см |
| Колір квітки: | Непомітний, світло-коричневий або кремовий |
| Розмір квітки: | Дуже дрібні (кілька міліметрів), зібрані в колоски |
| Період цвітіння: | Червень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

