| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,3 м |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Морозостійкість: | до -23 °C |
| Колір квітки: | Червонувато-коричневий |
| Розмір квітки: | 20-30 см |
| Форма листя: | Довга, вигнута, вузька, шорстка |
| Період цвітіння: | Серпень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Легкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,3 м |
| Колір квітки: | Червонувато-коричневий |
| Розмір квітки: | 20-30 см |
| Період цвітіння: | Серпень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

