| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Колір квітки: | Кремово-білий на початку цвітіння, згодом — чисто-біле; іноді до кінця літа злегка зеленіють |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Особливості: | Білі суцвіття на тлі золотистого листя виглядають особливо виразно |
| Форма листя: | Великі кулясті парасольки |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,2 м |
| Колір квітки: | Кремово-білий на початку цвітіння, згодом — чисто-біле; іноді до кінця літа злегка зеленіють |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

