| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150 см |
| Стебло: | Прямостояче, потужне (ДЕРЕВО-МАЛИНА) |
| Наявність колючок: | Немає |
| Місяць дозрівання: | Середина серпня, і до морозів |
| Термін дозрівання: | Ремонтантний |
| Врожайність: | До 5 кг |
| Вага плодів: | 6-8 г |
| Смак: | Солодкий з приємною кислинкою |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ремонтантний |
| Вага плодів: | 6-8 г |

