| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2 м |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 40 °C |
| Колір квітки: | Темно чорно-червоний |
| Розмір квітки: | 25 см |
| Форма листя: | Глибоко розсічене |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Має не сильний, але приємний та ніжний аромат |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,1 м |
| Колір квітки: | Темно чорно-червоний |
| Розмір квітки: | 25 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

