| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70-80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-70 см |
| Стебло: | Міцне |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Світло-рожевий, абрикосовий |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Інтенсивний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70-80 см |
| Колір квітки: | Світло-рожевий, абрикосовий |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

