| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-80 см |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Насичено-рожевий |
| Розмір квітки: | 20 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний, солодкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Колір квітки: | Насичено-рожевий |
| Розмір квітки: | 20 см |
| Період цвітіння: | Червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

