| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-95 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-80 см |
| Стебло: | Пряме, щільне, потребує опори |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Вершково-білий |
| Розмір квітки: | 19 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний, з вираженими пряними відтінками |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-95 см |
| Колір квітки: | Вершково-білий |
| Розмір квітки: | 19 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

