| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70-80 см |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | До - 40 °C |
| Колір квітки: | Рожевий, білий або кремово-рожевий. Іноді половина пелюсток забарвлена в рожевий, а друга половина - в білий колір |
| Розмір квітки: | 15-19 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-100 см |
| Колір квітки: | Рожевий, білий або кремово-рожевий. Іноді половина пелюсток забарвлена в рожевий, а друга половина - в білий колір |
| Розмір квітки: | 15-19 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

