| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 85 см |
| Ширина дорослої рослини: | 40-50 см |
| Стебло: | Міцне |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Рожевий з білим центром |
| Розмір квітки: | 22 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Виражений |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 85 см |
| Колір квітки: | Рожевий з білим центром |
| Розмір квітки: | 22 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

