| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-90 см |
| Стебло: | Міцне, але потребує опори |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Колір квітки: | Молочний |
| Розмір квітки: | 20 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний, ароматний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Колір квітки: | Молочний |
| Розмір квітки: | 20 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

