| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,8 м |
| Місяць дозрівання: | Середина липня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 7-10 кг |
| Вага плодів: | 3,5 г |
| Смак: | Солодко-кислий |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 3,5 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,8 м |
| Місяць дозрівання: | Середина липня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 7-10 кг |
| Вага плодів: | 3,5 г |
| Смак: | Солодко-кислий |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 3,5 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2 м |
| Місяць дозрівання: | Середина липня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 6-8 кг |
| Вага плодів: | 2-3 г |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 2-3 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,8 м |
| Місяць дозрівання: | Середина липня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 7-9 кг |
| Вага плодів: | 4-4,5 кг |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 4-4,5 кг |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 1,5 м |
| Місяць дозрівання: | Друга декада липня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | До 6 кг |
| Вага плодів: | 3,5-4 г |
| Смак: | Приємний, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 32 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 3,5-4 г |