| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 25 см |
| Місяць дозрівання: | Друга половина травня |
| Термін дозрівання: | Дуже ранній |
| Врожайність: | 1-2 кг |
| Вага плодів: | 25-35 г |
| Смак: | Солодкий суничний смак з фруктовими нотками |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Особливості: | Фріго розсада з Італії |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Дуже ранній |
| Вага плодів: | 25-35 г |

