| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 25-30 см |
| Місяць дозрівання: | Липень |
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Врожайність: | 1 кг |
| Вага плодів: | 22 г, окремі можуть досягати 35-40 г |
| Смак: | Солодкий з яскравим фруктовим ароматом |
| Морозостійкість: | - 22 °C |
| Особливості: | Фріго розсада з Італії |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Вага плодів: | 22 г, окремі можуть досягати 35-40 г |

