| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40-50 см |
| Місяць дозрівання: | Липень |
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Врожайність: | 1,5-1,8 кг |
| Вага плодів: | 45-55 г |
| Смак: | Солодкий, ароматний, соковитий |
| Морозостійкість: | -20 °C |
| Особливості: | Фріго розсада із Італії |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Вага плодів: | 45-55 г |

