| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10-20 см |
| Ширина дорослої рослини: | 20-40 см |
| Стебло: | Тонке, пряме, сланке, сильно розгалужене |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Світло-рожевий |
| Розмір квітки: | Дрібні |
| Форма листя: | Широко-еліптичне |
| Період цвітіння: | Червень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Виразний, лимонний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10-20 см |
| Колір квітки: | Світло-рожевий |
| Розмір квітки: | Дрібні |
| Період цвітіння: | Червень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

