| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 40-70 см |
| Стебло: | Прямостояче, чотиригранне, розгалужене |
| Морозостійкість: | До -25 °C |
| Колір квітки: | Пурпуровий або лілово-рожевий |
| Форма листя: | Овально-ланцетна, злегка зубчаста по краю |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Аромат квітів: | Ніжний, солодкий, з фруктовими нотками, схожими на грушу |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-100 см |
| Колір квітки: | Пурпуровий або лілово-рожевий |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |

