| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150 см |
| Місяць дозрівання: | Кінець червня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 4-5 кг |
| Вага плодів: | 4,0-5,0 г |
| Смак: | Смачний |
| Морозостійкість: | -40 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 4,0-5,0 г |
Купити саджанці смородини можна у нас на розсаднику або замовити їх через наш сайт
Саджанці в горщиках відправляємо цілий рік, а з відкритою кореневою — восени, навесні і за потреби взимку при плюсовій температурі.
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150 см |
| Місяць дозрівання: | Кінець червня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 4-5 кг |
| Вага плодів: | 4,0-5,0 г |
| Смак: | Смачний |
| Морозостійкість: | -40 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 4,0-5,0 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 1,5 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець червня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | 11,0 тонни/га (3,3 кг/кущ), максимальна - 15,0 тонни/га (3,7 кг/кущ) |
| Вага плодів: | 2,2-5,0 г |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 2,2-5,0 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Стебло: | Середньорозлоге |
| Місяць дозрівання: | Кінець червня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Врожайність: | Середня врожайність 4,6 кг/кущ |
| Вага плодів: | 1,6-4,3 г |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Вага плодів: | 1,6-4,3 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 1,5 м |
| Стебло: | Потужне, пряме, слаборозлоге |
| Місяць дозрівання: | Кінець червня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Розмір плодів: | Дуже великі |
| Вага плодів: | До 8 г |
| Смак: | Солодкий з легкою кислинкою |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Розмір плодів: | Дуже великі |
| Вага плодів: | До 8 г |