| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Малиново-пурпурний, який при «дозріванні» на сонці, в результаті, стає насичено-сіро-пурпурним |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Слабкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Колір квітки: | Малиново-пурпурний, який при «дозріванні» на сонці, в результаті, стає насичено-сіро-пурпурним |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

