| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Стебло: | Сильне, тонке, добре гілкується |
| Наявність колючок: | Присутні, середньої величини |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Колір квітки: | Пурпурово-червоні всередині, із золотаво-жовтим реверсом |
| Розмір квітки: | 7 см |
| Період цвітіння: | Червень — жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Легкий, ненав’язливий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70 см |
| Колір квітки: | Пурпурово-червоні всередині, із золотаво-жовтим реверсом |
| Розмір квітки: | 7 см |
| Період цвітіння: | Червень — жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

