| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80–100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Зовнішня поверхня пелюсток забарвлена в ніжний кремово-жовтий колір, внутрішня – густого вишнево-червоного відтінку |
| Розмір квітки: | 10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Має приємний легкий п’янкий аромат |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80–100 см |
| Колір квітки: | Зовнішня поверхня пелюсток забарвлена в ніжний кремово-жовтий колір, внутрішня – густого вишнево-червоного відтінку |
| Розмір квітки: | 10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

