| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Стебло: | Пагони прямі та міцні |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | -18 °C |
| Колір квітки: | Білий, середина кремова |
| Розмір квітки: | 12-14 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Помірний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-120 см |
| Колір квітки: | Білий, середина кремова |
| Розмір квітки: | 12-14 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

