| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 60-80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Наявність колючок: | Шипувата |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Лілово-бузковий |
| Розмір квітки: | 8-12 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | З початку літа до заморозків |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Слабкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 60-80 см |
| Колір квітки: | Лілово-бузковий |
| Розмір квітки: | 8-12 см |
| Період цвітіння: | З початку літа до заморозків |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

