| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-110 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50-70 см |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Наявність колючок: | Помірна кількість |
| Морозостійкість: | -23 °C |
| Колір квітки: | Насичений сапфірово-блакитний відтінок |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Червень — жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Легкий, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-110 см |
| Колір квітки: | Насичений сапфірово-блакитний відтінок |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Червень — жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

