| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Стебло: | Пагони прямі та міцні |
| Наявність колючок: | Має багато шипів |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Кремово-білі квіти з приємним абрикосовим відтінком в центрі |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Травень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Насичений аромат анісу і мірри в поєднанні з теплим ароматом меду |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150 см |
| Колір квітки: | Кремово-білі квіти з приємним абрикосовим відтінком в центрі |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Травень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

