| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2 м |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | від -23 до -27 °C |
| Колір квітки: | Насичено-бордовий з яскравішою серединкою |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Приємний, фруктовий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Колір квітки: | Насичено-бордовий з яскравішою серединкою |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

