| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70 см |
| Наявність колючок: | Шипуваті |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Бурштиново-жовта (карамельний) |
| Розмір квітки: | 10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Легкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Колір квітки: | Бурштиново-жовта (карамельний) |
| Розмір квітки: | 10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

