| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120-180 см |
| Ширина дорослої рослини: | 100-120 см |
| Наявність колючок: | Шипувата |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Кораловий |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Особливості: | Японська селекція |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Фруктовий, квітковий запах |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120-180 см |
| Колір квітки: | Кораловий |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

