| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Кремово-рожевий |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Легкий,квітковий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Колір квітки: | Кремово-рожевий |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

