| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Рожевий центр і світло-рожевий край |
| Розмір квітки: | 5 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Без аромату |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80 см |
| Колір квітки: | Рожевий центр і світло-рожевий край |
| Розмір квітки: | 5 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

