| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-3 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Ніжно-рожевий |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Ніжний, солодкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-3 м |
| Колір квітки: | Ніжно-рожевий |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

