| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2,5-3 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1 м |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Бузковий, коли бутон тільки розпускається, пелюстки яскраво-малинові, поступово вони вигоряють до лілово-рожевих і фіолетово-рожевих |
| Розмір квітки: | 11-12 см |
| Період цвітіння: | Травень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Парфумований |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2,5-3 м |
| Колір квітки: | Бузковий, коли бутон тільки розпускається, пелюстки яскраво-малинові, поступово вони вигоряють до лілово-рожевих і фіолетово-рожевих |
| Розмір квітки: | 11-12 см |
| Період цвітіння: | Травень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

