| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70-80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Наявність колючок: | Шипів на пагонах не багато |
| Морозостійкість: | -27 °C |
| Колір квітки: | Білий з кремовим відтінком з малиновою окантовкою |
| Розмір квітки: | 9-10 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Приємний, легкий, ніжний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70-80 см |
| Колір квітки: | Білий з кремовим відтінком з малиновою окантовкою |
| Розмір квітки: | 9-10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

