| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50-70 см |
| Стебло: | Пряме, міцне, середньої товщини, добре тримають квітки |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | -23 °C |
| Колір квітки: | Персиково-коралового відтінку з нотками рожевого і зелено-жовтою серединкою |
| Розмір квітки: | 9-11 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Приємний фруктово-цитрусовий, нагадує аромат мандарину |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-120 см |
| Колір квітки: | Персиково-коралового відтінку з нотками рожевого і зелено-жовтою серединкою |
| Розмір квітки: | 9-11 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

