| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80-100 см |
| Наявність колючок: | Майже без шипів |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Пелюстки поєднують ніжні відтінки рожевого, блідо-персикового й світло-охристого |
| Розмір квітки: | 8-9 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Легкий, м'який аромат |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Колір квітки: | Пелюстки поєднують ніжні відтінки рожевого, блідо-персикового й світло-охристого |
| Розмір квітки: | 8-9 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

