| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-150 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Наявність колючок: | Має в невеликій кількості |
| Морозостійкість: | -27 °C |
| Колір квітки: | Малиново-золотавий |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Виражений, приємний з нотками соковитої полуниці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-150 см |
| Колір квітки: | Малиново-золотавий |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

