| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Ніжно-рожевий із біло-зеленим відтінком |
| Розмір квітки: | 3-5 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Без вираженого аромату |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Колір квітки: | Ніжно-рожевий із біло-зеленим відтінком |
| Розмір квітки: | 3-5 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

