| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 24 °C |
| Колір квітки: | Колір троянди Фаєр Флеш - поєднання жовтих, помаранчевих і червоних відтінків, які при відцвітання набувають теракотових тонів |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Легкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-70 см |
| Колір квітки: | Колір троянди Фаєр Флеш - поєднання жовтих, помаранчевих і червоних відтінків, які при відцвітання набувають теракотових тонів |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

