| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,8–2 м (залежить від обрізки) |
| Наявність колючок: | Має дрібні колючки на гілках |
| Місяць дозрівання: | Плодоносить не один раз за рік |
| Термін дозрівання: | Ремонтантний |
| Розмір плодів: | 3-5 см |
| Вага плодів: | 15-40 г |
| Смак: | Дуже кислий (сильніше, ніж у лимона) |
| Морозостійкість: | + 10 °C °C |
| Особливості: | Лайм — це теплолюбний, ароматний і дуже чутливий цитрус, який цінується за свої маленькі, але надзвичайно концентровані за смаком плоди та декоративний вигляд |
| Характеристика: | Кімнатна рослина |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ремонтантний |
| Колір плодів: | Насичено-зелений |
| Розмір плодів: | 3-5 см |
| Вага плодів: | 15-40 г |

