| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 30-40 см |
| Стебло: | Пряме |
| Морозостійкість: | - 5 °C |
| Колір квітки: | Червоно-бордові з білими кінчиками |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Липень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80 см |
| Колір квітки: | Червоно-бордові з білими кінчиками |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Період цвітіння: | Липень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

