| Категорія: | Саджанці Хости |
| Форма рослини: | Кущ |
| Грунт: | Нейтральний |
| Місце посадки: | Напівтінь |
| Інтервал посадки: | 1,5-2 м |
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Ширина дорослої рослини: | 200 см |
| Стебло: | Товсте, міцне, дугоподібно вигнуте |
| Колір листя: | На початку сезону листя має матове насичене темно-сіро-синє забарвлення, а до середини літа колірна гамма зміщується в більш зелені тони, але зберігає виражені блакитні відтінки |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Укриття на зиму: | Не потребує |
| Колір квітки: | Бузково-білий |
| Розмір квітки: | 5 см |
| Форма листя: | Серцеподібне з хвилястим краєм |
| Період цвітіння: | Червень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Не різкий, а ледь вловимий, свіжий, з тонкими солодкувато-квітковими нотками, які відчуваються ближче до вечора або в безвітряну погоду |
Назва сорту 'Blue Angel' перекладається з англійської як "Блакитний янгол", це один з найкращих сортів блакитної гігантської хости, який до сих пір популярний, і сорт, який вже став класикою!
Листова пластина 'Blue Angel' товстої текстури, серцеподібної форми з хвилястими краями, величезного розміру, завдовжки близько 40 см і завширшки близько 30 см. Листя дуже фактурне з вираженою "вафельною" гофрованістю і з ребристістю у вигляді 12-15 пар рельєфних жилок. На початку сезону листя має матове насичене темно-сіро-синє забарвлення, а до середини літа колірна гамма зміщується в більш зелені тони, але зберігає виражені блакитні відтінки.
Квіти у 'Blue Angel' бузково-білого забарвлення довжиною близько 5 см прикрашають рослину в червні-липні.
Сорт 'Blue Angel' належить до гігантських хост і формує каскадний куполоподібний кущ заввишки близько 90 см, а діаметром до 200 см. Швидкість росту середня. Сорт стійкий до слимаків і равликів. Сорт також відносно сонце-стійкий.
Купити саджанці хости Blue Angel, Блю Енджел в нашому розсаднику «Київ Сад» за доступними цінами. Також Ви можете купити саджанці хост в розсаднику самовивозом. Відправляємо саджанці Новою поштою по всій Україні.

